MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sexy aj s kilami navyše: Ak ešte schudne, rozpúta sa ošiaľ!

11. 03 2018 09:00 | pet
Selfie Nikoly z decembra 2017
Selfie Nikoly z decembra 2017 Foto: archív N. K.
Nikola s jej psíkom Eby
Pred výletom do zoo
Nikola v nebezpečnom outfite s kamarátkami

O Nikolu z Najväčšieho víťaza sa budú muži trhať.

Výrazná tmavovláska Nikola Kuruczová neúspešne bojuje s nadváhou už dlhší čas. Stále má pocit, že to k tvári tak neprimerane veľké telo, akoby nepatrilo jej. Je si istá, že niekde vo vnútri sa skrýva telo inej, štíhlejšej Nikol.

To bol hlavný dôvod, prečo sa rozhodla spraviť radikálny krok a prihlásila sa do šou Najväčší víťaz, aby tú druhú postavu zo seba za každú cenu vydolovala. No na druhej strane treba povedať, že mladá čašníčka, je poriadne sexy aj s kilami navyše.

Svedčia o tom zábery z jej súkromného archívu, ktoré nájdete vo fotogalérii. Nikola je momentálne nezadaná a určite už teraz by sa našiel nejeden chlap, ktorý by ju mal rád v náručí. Ak sa jej plán podarí a v Najväčšom víťazovi schudne podľa predstáv, pred jej dverami budú stáť dlhé rady nápadníkov!

Mimochodom, kráska z Bernolákova už stihla padnúť do oka aj kolegovi z Najväčšieho víťaza. Keď ju zbadal Dušan Jánošík, okamžite mu padla sánka. "Vyzerá ako modelka, a keď schudne, bude z nej supermodelka!" vyjadril sa obdivne počas prvého dňa ich pobytu v kaštieli.

Najväčší víťaz pokračuje v utorok 13. marca o 20:30 na Markíze

 
 

Nestihli ste prvú epizódu šou Najväčší víťaz? Pozrite si ju tu alebo zadarmo v našom videoarchíve!

 

Komentáre ( 0)