MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Problémy v raji: Prvý vážny konflikt v Najväčšom víťazovi!

13. 03 2018 09:30 | pet
Martin Šimonič
Martin Šimonič Foto: TV Markíza
Martin Šimonič
Martin Šimonič
Martin Šimonič

Do najťažšieho muža sa pustili takmer všetci.

Takmer celé prvé dva týždne vládla v tréningovom kempe šou Najväčší víťaz dokonalá harmónia. Všetci súťažiaci sa postupne zoznamovali nielen s trénermi, cvičením ale aj medzi sebou. Vzájomné vzťahy vyzerali byť najskôr veľmi pozitívne, no evidentne sa už začali naštrbovať.

Kameňom úrazu je najťažší muž v súťaži Martin Šimonič. Kolegom z červeného tímu začali liezť na nervy jeho neustále zdravotné problémy a návštevy nemocnice. Niektorí dokonca naznačili, že by mohol byť ukážkovým príkladom hypochodra. Obávajú sa, že môže ohroziť celú ich snahu.

Lenže majiteľ obchodu so satelitnou technikou si už stihol znepriateliť aj členov konkurenčného družstva. Dôvodom je jeho absolútna neochota variť. Všetkých rozhneval najmä tým, že na obed zjedol šunku, ktorá mala byť pre všetkých na raňajky.

 

V spoločnej jedálni sa tak strhol prvý vážny konflikt, pri ktorom sa poriadne zvyšoval hlas. Do Martina sa pustila najskôr Karolína Matušková, neskôr sa pridali Dušan Jánošík a Mark Dobrovič. A Martinovi poriadne naložili aj ďalší!

Najväčší víťaz dnes o 20:30 na Markíze

 
 

Nestihli ste prvú epizódu šou Najväčší víťaz? Pozrite si ju tu alebo zadarmo v našom videoarchíve!

 

Upútavka

 
Najväčší víťaz: FINÁLE - v utorok, 19. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na