MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Element, ktorý narušil rovnováhu: Veľká rivalita medzi trénermi!

27. 05 2018 09:00 | pet
Jany Landl a Soňa Sedláčková
Jany Landl a Soňa Sedláčková Foto: TV Markíza
Jany Landl a Soňa Sedláčková
Jany Landl a Soňa Sedláčková
Jany Landl a Soňa Sedláčková

Vrazil Dušan medzi nich klin?

Vzájomná súťaživosť medzi trénermi v Najväčšom víťazovi bola jasná hneď od začiatku šou. Každá výhra či prehra ich zverencov bola aj ich osobnou. Po troch mesiacoch a zániku tímov to však vyzerá, že ich vzťah sa dostal do roviny, ktorá presahuje hranice zdravého súťaženia. 

Kameňom úrazu sa stal Dušan Jánošík. K Janymu Landlovi si vytvoril vynikajúci vzťah a veľmi ťažko niesol, že sa v dvanástom týždni dostal pod patronát Soni Sedláčkovej. Odmietol ju ako autoritu, na jej tréningoch sa nepretrhne a stále si chodí po rady k bývalému trénerovi.

Jany s ním tiež nechce prerušiť kontakt a Dušanovi dokonca poradil, aby sa šetril, keďže vo výzve získal imunitu. Soni takéto jednanie za jej chrbtom evidentne nie je veľmi po vôli, ale má na to jasný názor: "Ak sa urobí akýkoľvek prúser, tak to bude len o nich dvoch."

 

Jej slová sa čiastočne potvrdili pri poslednom vážení. Dušan sa vyhovoril na bolesť kolena a neabsolvoval posledný tréning. S imunitou sa cítil v bezpečí a nakoniec sa na váhe objavila nula. A to by sa mu v budúcnosti mohlo vypomstiť!

Najväčší víťaz pokračuje v utorok 29. mája o 20:30 na Markíze

 

Nestihli ste aktuálnu epizódu šou Najväčší víťaz? Pozrite si ju tu alebo zadarmo v našom videoarchíve!

 

Komentáre ( 0)