MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Fantastické premeny v Najväčšom víťazovi: Niektorých by ste už nespoznali

20. 06 2018 11:00 | pet
Takto vyzerali na začiatku
Takto vyzerali na začiatku Foto: TV Markíza

Spolu schudli takmer 700 kilogramov!

Dlhá cesta za zdravším životom a nižšou hmotnosťou sa po takmer šiestich mesiacoch skončila. Titul získal Július Lavo, spomedzi vyradených percentuálne najviac schudla Martina Rusinová, no Najväčším víťazom sa stali všetci osemnásti. Spolu schudli 690,4 kilogramu a väčšinu z nich zmenila šou na nepoznanie!

Barbora Tománková

barbora.jpg
 

Barbora vypadla ako prvá a tak musela väčšinu tŕnistej cesty prejsť sama. Ale podarilo sa jej to excelentne. Schudla 29,2 kg a momentálne žiari spokojnosťou.

Martin Šimonič

martin.jpg
 

Najťažšieho muža v súťaži prenasledovala smola. Jeho cieľ mu komplikovali vážne zdravotné problémy. Po šou dokonca pribral, ale v úsilí nepoľavil. Do finále sa mu podarilo schudnúť 16,2 kg.

Petra Patáková

petra.jpg
 

Usmievavá učiteľka si drží svoje tempo. Od začiatku šou ide s váhou kontinuálne dolu a počas finále jej váha ukázala pekný úbytok 25,5 kg.

Anna Ďurišová

anna.jpg
 

Anna žiari spokojnosťou, jej život sa po šou obrátil naruby. Je omnoho aktívnejšia, zdravotne sa cíti o sto percent lepšie. Bodaj by aj nie, keď sa jej podarilo schudnúť rovných 27 kg.

Pavol Stráňava

palo.jpg
 

Paľo odstúpil zo súťaže dobrovoľne, aby sa mohol postarať o mamu, ktorá utrpela mozgovú príhodu. Na cvičenie mu tak zostávalo omnoho menej času, ale aj tak všetkých prekvapil. Zhodil 43,5 kg!

Monika Stupianská

monika.jpg
 

Tvrdohlavo si išla za svojím cieľom a stále sa jej darí chudnúť. Monika prišla na finále s dobrou náladou a tú jej ešte viac vylepšil výsledok na váhe. Podarilo sa jej zhodiť 25,7 kg.

Karolína Matušková

karolina.jpg
Foto: TV Markíza
 

Karolína túžila po štíhlejšej postave a lepšej kondícii, aby mohla aktívne tráviť čas s priateľom. Zatiaľ schudla 21,3 kg, behá a na bicykli zvláda aj 60-kilometrové túry.

Marek Želinský

marek.jpg
 

Tento chlap sa snáď zmenšil o polovicu! Marek zhodil 39,1 kg a ďalej už chudnúť nechce. Teraz sa zameriava na kondíciu, pretože si robí trénerský kurz.

Nikola Kuruczová

nikola.jpg
 

Nikola už má pomaly na dohľad tú inú Nikolu, ktorú hľadala vo svojom tele. Zatiaľ sa jej podarilo schudnúť 25,6 kg a v procese chce pokračovať. Zamilovala sa do športu a aj dlhé vyspávanie je už minulosťou.

Martin Červinka

mato.jpg
 

Martin sa môže konečne vyblázniť so svojimi deťmi, sadnúť si na bicykel, či vyraziť do prírody. Zdravému stravovaniu a pravidelnému cvičeniu prišiel na chuť a do finále schudol 27,7 kg.

Zoltán Marcsa

zolo.jpg
Foto: TV Markíza
 

Sám o sebe tvrdil, že mal hlavu ako koleso od kamióna. Ale to je už minulosťou, zo Zola je opäť štramák. Bez problémov si môže znovu sadnúť za volant ťahača, veď schudol 43,2 kg.

Martina Rusinová

martina.jpg
 

Sánka dolu! Martina schudla 47,2 kg a dokonca získala špeciálnu prémiu 3000 eur. Z vyradených zanznamenala najväčší percentuálny úbytok. Teraz už len aby sa podarilo to vytúžené dieťatko.

Matúš Blaško

matus.jpg
 

Z nesmelého a ufňukaného študenta je zrazu sebavedomý mladík, ktorý sa už nebojí nikomu pozrieť do očí. Počas šou schudol fantastických 50,5 kg a už sa mu dokonca črtá nový vzťah!

Mark Dobrovič

mark.jpg
 

Mark mal počas Najväčšieho víťaza fázy, keď to vyzeralo na uterák v ringu. Našťastie sa nevzdal a schudol 58,9 kg. Kilá zhadzuje ďalej, dokonca sa prihlásil na dva behy!

Mária Lászlóová

maria.jpg
 

Márii pomohol Najväčší víťaz nielen k tomu, aby zabojovala s obezitou, ale aby aj našla stratené sebavedomie a konečne sa osamostatnila. Nová Mária mala počas finále o 48,9 kg menej, než na začiatku súťaže!

Andrea Vargová

andrea.jpg
 

Škaredé káčatko sa zmenilo na krásnu labuť! Andrea prišla do šou so viacerými traumami z minulosti a poriadnou nadváhou. Dostala sa do finále, no aj keď sa jej nepodarilo zvíťaziť, nič neľutuje. Schudla 39,3 kg.

Dušan Jánošík

dusan.jpg
 

Keď mal 20, dostal infarkt. baby ho nechceli a nevládal športovať. Po šiestich mesiacoch schudol obdivuhodných 61,4 kg a je z neho úplne iný človek. A má pred sebou skvelú budúcnosť!

Július Lavo

julo.jpg
 

To najlepšie na koniec. Titul Najväčší víťaz si vybojoval Július Lavo. Tvrdou drinou a odhodlaním sa dopracoval k váhe o 60,2 kg nižšej, než mal na začiatku šou. Táto zmena je skutočne fantastická!

Nestihli ste finále šou Najväčší víťaz? Pozrite si ho tu alebo zadarmo v našom videoarchíve!

 

Komentáre ( 0)