Najväčší víťaz cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kto schudne najviac? Toto je kompletná zostava z Najväčšieho víťaza!

28. 02 2018 11:00 | pet
18 súťažiacich a každý z nich chce byť Najväčším víťazom!
18 súťažiacich a každý z nich chce byť Najväčším víťazom! Foto: TV Markíza

Spoznajte účastníkov novej šou, v ktorej pôjde skutočne o každý kilogram.

Do štartu novej šou Najväčší víťaz zostáva už iba necelý týždeň. Preto je najvyšší čas, aby sme vám predstavili všetkých 18 súťažiacich, ktorí v priebehu štyroch mesiacov zabojojujú nielen o vysnívanú postavu, ale aj finančnú výhru v hodnote 50 000 eur.

Adeptov na Najväčšieho víťaza uvádzame v abecednom poradí. Po kliknutí na meno sa dostanete priamo do profilu súťažiaceho, v ktorom nájdete ďalšie informácie.

1. Matúš Blaško

Matúš Blaško
Foto: TV Markíza
 

Inteligentný a výrečný študent Matúš je trochu ako i inej planéty. Obézny bol od detstva, ale šikanou sa zlomiť nenechal, aj keď často trpel. V budúcnosti chce byť štíhlym softvérovým inžinierom pre antivírovú ochranu.

2. Martin Červinka

Martin Červinka
Foto: TV Markíza
 

Keď sa nezmestil do vane – vymenil ju! Keď sa mu zapáčila jeho žiačka v autoškole – oženil sa s ňou. Pravda, to mal o 50 kíl menej a väčšiu vaňu už zháňať nechce. Je čas, aby išli kilá dole, aspoň takých 60!

3. Mark Dobrovič

Mark Dobrovič
Foto: TV Markíza
 

Kedysi oceňovaný hypotekárny špecialista chce zastaviť svoj pád na absolútne dno. Pre váhu prišiel o dobré miesto a už nezarába 2400 euro ale len 700. Navyše sa za neho začína jeho 8 ročná dcéra hanbiť.

4. Anna Ďurišová

Anna Ďurišová
Foto: TV Markíza
 

Z Anglicka sa vrátila doopatrovať mamu a teraz študuje univerzitu druhého veku. Presne vie, čo je za jej rapídnym pribudnutím váhy a lekári to aj potvrdili: stres v kombinácii s menopauzou.

5. Dušan Jánošík

Dušan Jánošík
Foto: TV Markíza
 

Mladý automechanik sníva o láske a možno si ju nájde prostredníctvom televíznej šou. Veď keď schudne priamo pred kamerami, takého fešáka sa všimne celé Slovensko. Len starká ho bude musieť menej "vykrmovať".

6. Nikola Kuruczová

Nikola Kuruczová
Foto: TV Markíza
 

Výrazná tmavovláska je plná života a humoru. No ale aj neistoty. Je presvedčená, že v jej tele je uväznené jej omnoho chudšie a sebavedomejšie ja. Podarí sa jej ho nakoniec nájsť?

7. Mária Lászlóová

Mária Lászlóova
Foto: TV Markíza
 

Výrečná Maďarka s bezchybnou slovenčinou sa stala po smrti otca slúžkou svojich bratov a matky. Tá sa jej celý život vysmievala, že ju kvôli váhe nikto nebude chcieť. Nastal čas, dokázať jej opak!

8. Július Lavo

Július Lavo
Foto: TV Markíza
 

Julov stály úsmev je maska, pod ktorou sú aj obavy, že kvôli veľkej váhe nebude vládať držať krok s malou dcérkou. Minule jej už nedokázal zaviazať šnúrky na topánkach, spoločné výlety sa tiež stávajú minulosťou.

9. Zoltán Marcsa

Zoltán Marcsa
Foto: TV Markíza
 

Ak nechce pre nadváhu skončiť so šoférovaním, ani s plnohodnotným manželským životom, radšej podstúpi akékoľvek martýrium. Dokonca prestane aj s domácou pálenkou, ktorú si občas dopraje.

10. Karolína Matušková

Karolína Matušková
Foto: TV Markíza
 

Už päť rokov býva so starším partnerom a ich spoločné stravovanie nesie hlavnú vinu na jej postave. Večere v pizzeriách, plus sedavé zamestnanie, to by urobili guľku z každého.

11. Petra Patáková

Petra Patáková
Foto: TV Markíza
 

Pani učiteľka ako z románu - dominantná, neomylná, pritom presvedčená o tom, že je láskavá a priateľská. Lenže problémy s nadváhou má v rodine a ešte ju čaká ťažký boj!

12. Martina Rusinová

Martina Rusinová
Foto: TV Markíza
 

Podnikavá žena – uragán. Právo študovala v Prahe len tri roky, kvôli smrti rodičov sa musela vrátiť na Slovensko. Teraz má s manželom pohostinstvo a dva bufety. Ale stále jej niečo chýba, niečo veľmi dôležité.

13. Pavol Stráňava

Pavol Stráňava
Foto: TV Markíza
 

Bývalý železničiar a mechanik dostal tesne pred castingom výpoveď z práce. Berie to ako poslednú zlú správu, po ktorej už budú nasledovať len lepšie.

14. Monika Stupianská

Monika Stupianská
Foto: TV Markíza
 

Monika je presvedčená, že zo zamestnania ju už po niekoľký raz vyhodili pre jej váhu. Pritom si myslí, že je lepšou predavačkou, než tie, čo zostali.

15. Martin Šimonič

Martin Šimonič
Foto: TV Markíza
 

Sebavedomý predavač IT techniky a elektroniky pozná už veľa obezitológov, dokonca navštívil aj odborníčku s praxou z USA – ale váha stále zostáva.

16. Barbora Tománková

Barbora Tománková
Foto: TV Markíza
 

Prerobila si svoj byt a teraz si chce "prerobiť" aj postavu! To sa potom môžu diskotéky a mladí muži na Záhorí začať triasť nedočkavosťou!

17. Andrea Vargová

Andrea Vargová
Foto: TV Markíza
 

Kvôli potenciálnemu partnerovi dokázala schudnúť 30 kíl za mesiac, keď si vybral jej kamošku, do mesiaca bola váha späť! Teraz je však rozhodnutá schudnúť navždy, potom jej pan Božský už neutečie.

18. Marek Želinský

Marek Želinský
Foto: TV Markíza
 

Na výchovu syna je sám a aby si zabezpečili aspoň trochu príjemnejší život, pracuje v Rakúsku. No to zároveň znamená menej času s milovaným synom, ktorý potrebuje nielen lásku, ale aj aby bol jeho otec zdravý. A Marekova váha je všetko, len nie vzorom zdravého štýlu!

Najväčší víťaz štartuje v utorok 6. marca o 20:30 na Markíze